rozcestník
O nás Služby Ceník Kontakt kalkulace
Dokumenty a ceníky ke staženíReferencePotisky CD-R, DVD

Set obalů pro studia a reklamní agentury

Jako první v ČR jsme pro vás připravili set nejpoužívanějších obalů.

Obsahuje nejpoužívanější obaly:
krabičku slim 5,2 mm černou, krabičku slim 5,2 mm čirou, klasickou krabičku 1 cm s černým trejem, klasickou krabičku 1 cm s čirým trejem, box 1 cm pro 2 CD, krabičku na 8 cm CD, DVD box 14 mm, pošetku papírovou s okénkem a klipem, pošetku PP bez klipu, pošetku PP s klipem, dále pošetku pro vlepování do tiskovin a ukázku speciálních trnů čiré, černé, pěnové pro vlepování na tiskoviny. Dále set obsahuje ukázky potisku CD ofsetem, sítotiskem a digitiskem CMYK. Změna obsahu vyhrazena podle aktuálních podmínek. Pokud chcete nějaký jiný obal, který zde není uveden, upozorněte na to prosím předem.

Vše je zabaleno v průhledné sloze a je k zaslání na dobírku v ČR za 250 Kč bez DPH (298 s DPH). Na Slovensko zasíláme obalový set za 495 Kč bez DPH. Usnadní vám to rozhodování při objednávce a také při jednání se zákazníkem. .

Formulář pro objednání setu obalů.

Jméno a příjmení:  
Firma:  
IČO:  
DIČ: (neplátce DPH vyplní NEPLATCE):  
Telefon:  
Fax:  
E-mail  

adresa pro fakturaci:
   
Město:  
Ulice:  
PSČ:  

adresa pro zaslání:
   
Město:  
Ulice:  
PSČ:  

Objednávám jeden kus setu obalů v ceně 250 Kč + DPH včetně zásilkové služby a balného na dobírku s dodáním v ČR. Pro dodání na Slovensko platí cena 495 Kč + DPH včetně zásilkové služby a balného na dobírku.
(Formulář Vám po stisknutí "Objednat" nabídne vytištění objednávky na tiskárně pro vaši potřebu.)

Položky označené tučně jsou povinné.